Organisatie

Algemeen bestuur

Voorzitter Linda Doggen linda.doggen@telenet.be
Secretaris Johnny Peeters secretariaat@basketlummen.be
Schatbewaarder Tony Van Briel tony.vanbriel@gmail.com
Verantwoordelijke dames A Els Dereze dereze.els@telenet.be
Verantwoordelijke heren A Patric Wauters patric.wauters@basketlummen.be
Jeugdcoördinator Brecht Truyers brecht_truyers@hotmail.com
Jeugdcoördinator Luc Mellaerts mellaerts.luc@skynet.be
Voorzitter Jeugdcommitée John Custers j.custers@riotech.nl
Sponsorcel Johan Swinnen swinnen.johan@telenet.be
Evenementen Stefan Coenen stefancoenen@skynet.be
Evenementen Eddy Coenen eddy.coenen1@telenet.be
Logistiek Dominique Vanderheyden dominique_vanderheyden@skynet.be
Sportraad Luc Pollaris luc.pollaris2@telenet.be

Dagelijks bestuur

Voorzitter Linda Doggen linda.doggen@telenet.be
Secretaris Johnny Peeters secretariaat@basketlummen.be
Schatbewaarder Tony Van Briel tony.vanbriel@gmail.com
Verantwoordelijke dames A Els Dereze dereze.els@telenet.be
Verantwoordelijke heren A Patric Wauters patric.wauters@basketlummen.be

Cel Heren

Verantwoordelijke Patric Wauters patric.wauters@basketlummen.be
Ondersteuning Johnny Peeters secretariaat@basketlummen.be

Cel Dames

Verantwoordelijke Els Dereze dereze.els@telenet.be
Ondersteuning Johan Swinnen swinnen.johan@telenet.be

Sportieve coördinatie Jeugd

Jeugdcoördinator algemeen Brecht Truyers brecht_truyers@hotmail.com
Jeugdcoördinator jongens Luc Mellaerts mellaerts.luc@skynet.be
Jeugdcoördinator meisjes Philip Wolk philip_wolk@hotmail.com

Jeugd Comité

Voorzitter John Custers j.custers@riotech.nl
Sponsoring Rik Verbeemen rverbeemen@gmail.com
Beleving Jan Luyten buiting@yahoo.com
Communicatie Yves Goeleven yves@goeleven.com
Ondersteuning Marc Rigouts marc.rigouts@skynet.be

Cel sponsoring

Verantwoordelijke Johan Swinnen swinnen.johan@telenet.be
Ondersteuning Stefan Coenen stefancoenen@skynet.be