Organisatie

Algemeen bestuur

Maandelijkse vergadering waar alle lopende en komende zaken besproken worden.

Voorzitter Linda Doggen linda.doggen@telenet.be
Ondervoorzitter & Verantwoordelijke Cel Dames Els Dereze dereze.els@telenet.be
Secretaris & Sponsorcel Peter Corens peter.corens@skynet.be
Schatbewaarder Tony Van Briel tony.vanbriel@gmail.com
Evenementen Eddy Coenen eddy.coenen1@telenet.be
Afgevaardigde Cel Heren John Custers j.custers@riotech.nl
Afgevaardigde Cel Dames & Sponsorcel Johan Swinnen swinnen.johan@telenet.be
Verantwoordelijke Cel Jeugd Jongens Stefan Coenen stefancoenen@skynet.be
Sportief Afgevaardigde Cel Jeugd Jongens Brecht Truyers brecht_truyers@hotmail.com
Afgevaardigde Cel Jeugd Meisjes Annick Baerts annick.baerts@mac.com
Afgevaardigde Cel Jeugd Meisjes Anneleen Thiels anneleen.thiels@skynet.be
IT & Communicatie Yves Goeleven yves@goeleven.com

Dagelijks bestuur

Voeren dagdagelijks adminstratieve taken uit.

Voorzitter Linda Doggen linda.doggen@telenet.be
Ondervoorzitter Els Dereze dereze.els@telenet.be
Secretaris Peter Corens peter.corens@skynet.be
Schatbewaarder Tony Van Briel tony.vanbriel@gmail.com
Ondersteuning Communicatie Yves Goeleven yves@goeleven.com
Ondersteuning Kalender Aris Paraskevopoulos aris.paras1910@gmail.com
Ondersteuning Ledenbeheer Guido Geboers geboersguido@gmail.com

Cel Heren

Ondersteund de werking van de heren senioren ploegen. Beheerd het budget, regelt contracten en vergoedingen, ed.

Verantwoordelijke Johnny Peeters secretariaat@basketlummen.be
Ondersteuning John Custers j.custers@riotech.nl

Cel Dames

Ondersteund de werking van de dames senioren ploegen. Beheerd het budget, regelt contracten en vergoedingen, ed.

Verantwoordelijke Els Dereze dereze.els@telenet.be
Ondersteuning Johan Swinnen swinnen.johan@telenet.be

Sportieve coördinatie Jeugd

Sportieve opvolging van de spelers, bepalen ploeg samenstellingen, ed.

Jeugdcoördinator gemengd Stefan Coenen stefancoenen@skynet.be
Jeugdcoördinator jongens Stefan Coenen stefancoenen@skynet.be
Jeugdcoördinator meisjes Philip Wolk philip_wolk@hotmail.com
Coach the Coach U12 – U10 – U8 – U6 Aris Paraskevopoulos aris.paras1910@gmail.com

Cel Jeugd Jongens

Ondersteund de werking van de jongens & gemengde ploegen. Beheer budget, opleidingen referees & coaches, organizatie clinics & kampen, ed.

Verantwoordelijke Jeugd Stefan Coenen stefancoenen@skynet.be
Ondersteuning Communicatie Yves Goeleven yves@goeleven.com
Referee Ambassador Gilbert Roggen gilbert@roggen.be
Sportieve Ondersteuning Brecht Truyers brecht_truyers@hotmail.com
Sportieve Ondersteuning Luc Mellaerts mellaerts.luc@skynet.be
Afgevaardigde Heren John Custers j.custers@riotech.nl

Cel Jeugd Meisjes

Ondersteund de werking van de meisjes ploegen. De focus ligt op afstemmen lidgelden & budget met andere clubs in de Limburg Lizards werking.

Afgevaardigde Dames Els Dereze dereze.els@telenet.be
Ondersteuning Financieel Annick Baerts annick.baerts@mac.com
Ondersteuning Financieel Anneleen Thiels anneleen.thiels@skynet.be

Cel sponsoring

Steeds op zoek naar financiele middelen voor de club.

Verantwoordelijke Johan Swinnen swinnen.johan@telenet.be
Verantwoordelijke Peter Corens peter.corens@skynet.be

Cel communicatie & IT

Verzorgt de publieke communicatie en het beheer van de informatica infrastructuur.

Verantwoordelijke Yves Goeleven yves@goeleven.com
Ondersteuning Danny Willems danny.willlems@scarlet.be